LÉPJ EGY MOSOLYÉRT          MOZGALOM

100 000 LÉPÉS ÉRTED ÉS ÉRTE!

Mindannyian adakoztunk már életünkben, ki-ki a saját lehetőségein belül. Sokszor fordult meg az is a fejünkben, hogy vajon tényleg odaér-e a segítségünk, ahova szántuk?
Könnyen küldünk egy sms-t vagy hívást különböző segélyvonalakra, arra viszont kevesen gondolunk, vajon ÖNMAGUNKÉRT közben mit tehetünk, hogy ne kerüljünk egy váratlan betegség miatt nehéz helyzetbe és ne szoruljunk más segítségére?

Célunk egy olyan mozgalom életre hívása, melyben a résztvevők aktívan tehetnek saját egészségük megőrzéséért úgy, hogy közben minden lépésükkel segítenek
egy betegség miatt nehéz helyzetbe került családnak!

Regisztráljon és csatlakozzon mozgalmunk közösségéhez, ahol mindenkit azonos cél vezérel:
7 hónapon át sétálni, gyalogolni, mozogni saját egészségéért.

A mozgalom időtartama 2016. április 2. - 2016. október 30.

A mozgalomba az alábbi kategóriákban lehet nevezni:
          1. Gyerek (14 éves korig)
          2. Felnőtt (15 - 61 éves korig)
          3. Nyugdíjas (62 év felett)
          4. Cég, vállalkozás

Lépései számát rögzítse egy lépésszámlálóval, hogy le tudjuk igazolni, így a végén egy elismerő oklevéllel és egy teljesítmény bögrével is megajándékozzuk! (A kategóriák győzteseit külön is jutalmazzuk!)

Lépéseivel az alábbi családok támogatásához járul hozzá: Kattintson ide!

A regisztrációkor fizetendő adomány nagyságát Ön dönti el! A cselekvés és az akarat a legfontosabb!

Az első 20 regisztráló, aki minimum 10.000 Ft-al segít ajándék lépésszámlálót kap! Regisztrált tagjainknak ingyenes egészségmegőrző és életviteli tanácsadást nyújtunk, valamint májusban és szeptemberben meghívjuk őket egy közös túrázásra a Bakonyba!

Amennyiben úgy dönt, hogy 10.000 forint adománnyal regisztrálja magát a mozgalomba, úgy
lépésenként 10 fillérrel segít az egyesület által támogatott családok valamelyikén!

Tegyen most Ön is EGY lépést EGY mosolyért!