HOGYAN LEHETEK PÁRTOLÓ TAG?

Egyesületünk munkáját pártoló tagsággal is segítheti!

Ki lehet pártoló tag?
- aki az Egyesület Alapszabályát elfogadja (magánszemély, cég, vállalkozás, stb. egyaránt)
- aki az Egyesületet működését erkölcsileg és anyagilag támogatja

Mekkora összeg a pártoló tagsági díj?
- a támogatás nagyságát Ön határozza meg, a minimum havi díj igen csekély, 500 Ft/hónap. Ez egy évben összesen 6000 Ft. Természetesen nagyobb összegű adományokat is várunk céljaink minőségi megvalósításához.

Milyen időtartamra szól a pártolói tagság?

- a tagság meghatározott időtartamra szól, jelen esetben 1 év. A pártolói tagság évente megújítható.

Milyen jogokkal és kötelességekkel rendelkezik a pártoló tag?
- igénybe vehetik az Egyesület szolgáltatásait
- részt vehetnek az Egyesület rendezvényein
- részt vehetnek az Egyesület közgyűlésén, de csak
               > tanácskozási joggal
               > nem választhatnak, illetve nem is választhatók
               > szavazati joguk nincs
- kötelesek az Alapszabályban leírtakat betartani
- az általuk vállalt támogatási összeget megfizetni
- a személyes adatokban történő változást 8 napon belül bejelenteni

Milyen személyes adatok kellenek a pártolói tagsághoz?
- név, leánykori név, anyja neve, születési idő, lakcím, e-mail cím, telefon, aláírás
(Az Egyesület az adatokat nem ellenőrizheti, harmadik személynek tovább nem adhatja, tagjainak mindössze a nevét és lakóhelyét (település neve) hozhatja nyilvánosságra!)

Praktikusan az Egyesület fő kommunikációs eszköze az internet és az e-mail.

Amennyiben szeretné munkánkat pártolói tagságával segíteni, kérjük kattintson a gombra és elérhetőségeink valamelyikén jelezze nekünk!

Segítő támogatását köszönjük!